دانلود فایل{تحقیق در مورد سیستم آزمون }

دانلود فایل /تحقیق در مورد سیستم آزمون / بی اِل|دانلود فایل|1654062|blq40104634|تحقیق در مورد سیستم آزمون ,سیستم آزمون,دانلود تحقیق در مورد سیستم آزمون ,سیستم,آزمون
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان تحقیق در مورد سیستم آزمون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 10 صفحه

قسمتی از متن .doc :

‏1

‏عنوان : * سیستم آزمون و تست شخصیت و علاقه‏:

‏مقدمه: همه مس‏ئول‏ان و مدیران سازمان‏ی‏ می دانند که شخصیت کارگران و کارمندان ، در سازگاری ، آنها با محیط کار و تولید اهمیت بسزایی دارد. برای بعضی از پست ها و شغل ها داشتن اخلاق و شخصیت امری بسیار مهم تلقی می شود. جدا از مهارت ها و تجربه و توانایی هایی که فرد دارد . مثال ‏: رئیس واحد که نمی تواند با مراجعه کننده با ملایمت صحبت کند. خیلی زود خشمگین‏ ‏م‏ی شود و مشتری را می رنجاند . برای این کار مفید نمی باشد.

‏هوش ، استعداد ، علاقه ، انگیزه ، شخصیت ، نگرشها کل ویژگی هائی که انسان در ‏هر‏ کاری به همه اینها نیاز دارد.

‏علاقه : اگر فردی در کاری علاقه نداشته باشد و در واقع با آن کار بجنگد صد در صد آسیب می بیند و حتی می تواند برای موسسه ضرر مالی داشته باشد. از این رو روان شناسان برای جذب کارکنان و میزان شخصیت و علاقه آنها نسبت به کار آزمون هائی در ‏نظر‏ می گیرند. و این گز‏ی‏نش ها‏ ‏ می تواند در کلیه موسسات انجام گیرد.

‏هدف سیستم: دانستن و سنجش و اندازه گیری ‏م‏ی‏ز‏ان ویژگیها‏ و‏ علایق کارکنان و کارمندانی که می خواهند وارد سازمان یا موسسه بشوند تا هم در ع‏ض‏ویت آنها و هم در نوع شغلی که برایشان در ‏نظر‏ می گ‏ی‏رند مناسب با توانایی آنها باشد.

‏2

‏محدوده ‏کاربرد‏ سیستم ‏: این سیستم می تواند در قسمت گ‏ز‏ینش کلیه موسسات مورد آزمون قرار گیرد.‏ و در جذب کارکنان.

‏ذینفعان سیستم : شرکت ‏ه‏ا و موسسات ‏–‏ محققین ‏–‏ کارکنان و کارمندان و کسانی که آزمون می گیرند.

‏روش اجرا:

‏1- استفاده از کتب و جزوات م‏عتبر

‏2- مشورت با کسانی که وظیفه انجام این کار را در کارخانه ها انجام می دهند.

‏3- تهیه فرم ها ، وقت ها و نوع آزمون و طریقه اجرای آن بر روی کارکنان و کارمندان و شرایط آن

‏4- برداشت و کپی تست های علاقه و شخصیت و به صورت شخصی و ‏حض‏وری گرفته شد.

‏5- نتایج و بررسی آزمونهای افراد در شرایط و کارخانه و موسسات مختلف.

‏6- نوع پذیرش و قبول افراد بنا به شخصیت و علا‏قه‏ در کارهای مختلف

‏7- استفاده از اطلاعات اینترنتی

‏3

‏8- ‏م‏ی‏ز‏ان درجه رضایت بخش و اطمینان از اینکه داوطلبان درست آزمون داده اند و غلط ‏زده‏ اند.

‏9- مصاحبه و پرسش و پاسخ از داوطلبان که از آزمون راضی هست‏ن‏د یا نه

‏10- بررسی نقاط ضعف و قوت آزمون ها و ‏م‏ی‏ز‏ان نتیجه بخش بودن آنها در مسیر معرفی کارکنان در شغل مورد نظر

‏11- جمع بندی مطالب فوق الذکر

‏1‏2‏- بودن و حضور داشتن در محل آزمون ‏و آشنایی با طرق برگ‏ز‏اری آن.

‏آزمونهای شخصیت : اکثر آزمون هائی که امروزه در سازمان ها و‏ ‏ محیط های ‏صنعتی‏ به کار می رود ، از نوع آزمونهائی مداد و کاغذ است. این آزمون ها از تعدادی سوال ، که رفتار ها و نگرشها و باورها را ‏م‏طرح می کنند ، تشکیل می شوند و پاسخگو‏ی‏ی به آنها غالباً به صورت انتخابی است.

‏الف- بلی ب- نمی دانم‏ ‏ ‏ ‏ج- خیر

‏پاسخها بر اساس هر یک صفات مختلف شخصیتی نمره گذاری می شود.

‏احتمال دارد که در بعضی از موسسات از آزمون فرافکن مورد استفاده قرار گیرد. این آزمون ها به صورت فردی است.

‏به این صورت که لکه های جوهر یا تصاویری‏ به او نشان داده می شود و او باید بگوید که در آن ناحیه می بیند. یا آن کلمه ها یا تصاویر او را به فکر چه چیزی می اندازد.مطالب دیگر:
📖بررسی فضاهای اقلیمی در معماری ایرانی 13 صفحه فایل ورد word📖بررسی نقش معماری در كاهش جرایم 11 صفحه فایل ورد word📖ديالکتيک فضاها غنای زيست شهری بخش مرکزی خیابان جمهوری اسلامی(حد فاصل خیاب📖بررسی آثار معماری نیکلای مارکف 36 صفحه فایل ورد word📖بررسی معماری مسجد حاج ابوالفتح 21 صفحه فایل ورد word📖بررسی بازنمایی هویت های پست مدرن در فضاهای مسکونی شهر با تاکید بر شهر های ایران 3📖بررسی و مروری بر معماری موزه یهود برلین اثر دنیل لیبسکیند 12 صفحه فایل ورد📖بررسی معماری خانه ناصرالدین میرزا، تنها خانه گنبدی تهران 18 صفحه فایل ورد📖بررسی معماری الگوريتميك 13 صفحه فایل ورد word📖بررسی معماری اکوتک ( اکولوژی + تکنولوژی ) 16 صفحه فایل ورد word📖بررسی شاخصها و معیارهای معماري پایدار 11 صفحه فایل ورد word📖بررسی رنگ در معماری 23 صفحه فایل ورد word📖بررسی نقش و جایگاه نور در معماری ایرانی 24 صفحه فایل ورد word📖بررسی شاخص های معماری ژاپن با نگاهی نوين و پيشينه‌اي ديرين در فرهنگ و هنر 23 صفحه📖بررسی تاریخچه و انواع سیستم های گرمایشی در خانه های ایرانی 18 صفحه فایل ورد📖مقدمه ای بر اصول معماری و طراحی زندان 11 صفحه فایل ورد word📖مطالعه و بررسی جایگاه دین و شریعت در نظام حقوقی مصر 31 صفحه فایل ورد wo📖بررسی موقعيت اقليتها در اسلام و حقوق اقليتها در جمهوري اسلامي ايران 38 صفحه فایل📖بررسی نقش زنبورها در پايداري محصولات کشاورزي 8 صفحه فایل ورد word📖راه هاي پيشگيري از زمين لرزه ها و سيلاب هاي بزرگ 4 صفحه فایل ورد word📖بررسی خطرات گرم شدن کره زمين 7 صفحه فایل ورد word📖بررسی نقش و کاربرد رنگ ها در طراحی و معماری داخلی 14 صفحه فایل ورد word📖بررسی مکتب هنری مینیمالیسم یا کمینه گرایی در معماری 12 صفحه فایل ورد wo📖بررسی پدیده فـرار مغـزها 32 صفحه فایل ورد word📖بررسی اثرات و پیامدهای بازی های رایانه ای بر کودکان و نوجوانان 11 صفحه فایل ورد