دانلود فایل{پاورپوینت سیستم انتقال آب برج میلاد (آبرسانی برج میلاد)}

دانلود فایل /پاورپوینت سیستم انتقال آب برج میلاد (آبرسانی برج میلاد)/ بی اِل|دانلود فایل|31022595|blq40104634|دانلود پاورپوینت با موضوع سیستم انتقال آب برج میلاد (آبرسانی برج میلاد),دانلود پاورپوینت,سیستم انتقال آب برج میلاد,آبرسانی برج میلاد,برج میلاد,انتقال آب در برج میلاد
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان پاورپوینت سیستم انتقال آب برج میلاد (آبرسانی برج میلاد) آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت با موضوع سیستم انتقال آب برج میلاد (آبرسانی برج میلاد)
دارای 42 اسلاید و با فرمت pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید :
42 اسلاید
فرمت فایل:
پاورپوینت ppt و قابل ویرایش
آماده برای :
ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی ازمتن اسلایدها :

مقدمه
فناوری ساخت برج‌های بلند در دنیا، عمر زیادی ندارد. برج‌های بلند از این جهت اهمیت زیادی دارند که برای چندین منظور مورد استفاده قرار می‌گیرند. از طرفی برای انجام یک طرح بزرگ چندمنظوره، طبعاً باید توان فنی و مهندسی در زمینه‌های مختلف در کشور موجود باشد. همچنین باید شرایطی فراهم کرد که همه بتوانند در کنار هم و با برنامه‌ریزی کار کنند.
وقتی کشوری فناوری موشکی دارد، یعنی که مهندسی مکانیک، هوا و فضا، شیمی و متالوژی، کامپیوتر، برق و مخابرات پیشرفته‌ای دارند و مهمتر اینکه می‌توانند این فناوری‌ها را در کنار هم قرار دهند و محصول نهایی تولید کنند. برج هم چنین چیزی است. برای ساختن یک برج، باید توان مهندسی عمران و سازه، مهندسی معماری، مهندسی مکانیک، برق مخابرات و همچنین قدرت تولید و کنترل ساخت قطعات، تاسیسات و غیره وجود داشته باشد و البته شرایطی که این فناوری‌ها بتوانند کنار هم کار کنند. ایده ساختن یک برج مخابراتی ـ تلویزیونی در تهران حدود ۸ سال پیش مطرح شد. سپس مطالعات دقیق برای بررسی امکان و چگونگی ساخت آن انجام شد.

برج میلاد
برج میلاد نام برج مخابراتی چندمنظوره است که در شمال غربی تهران، پایتخت ایران قرار دارد. این برج با ارتفاع ۴۳۵ متر، بلندترین برج ایران،۶اُمین برج بلند مخابراتی جهان و ۱۹اُمین سازهٔ بلند نامتکی جهان است. این برج با ۱۳ هزار متر زیربنا از نظر وسعت کاربری سازهٔ رأس برج در میان تمامی برج‌های مخابراتی دنیا مقام نخست را دارد. برج میلاد بخشی از یک طرح بزرگ شهری به نام شهستان پهلوی بود که پیش از انقلاب اسلامی ایران در دست احداث بود. اما بیشتر آن پس از انقلاب اجرا نشد. برج میلاد به دلیل بلندی بسیار و شکل ظاهری متفاوتش، تقریباً از همه جای تهران نمایان است و از این رو، یکی از نمادهای پایتخت ایران به شمار می‌آید. برخی بر این باورند که این برج روی سامانه گسل شهرک قدس ساخته شده است.


مطالب دیگر:
📚آشنایی با دستورالعمل ها و نحوه ارزشیابی كاركنان📚آشنایی با عناصر گوناگون آمیخته های تبلیغات📚بررسی برند های معروف دنیا (مبانی 2)📚برند📚بودجه کل کشور نهایی📚تبلیغات تلویزیونی در گذشته، حال، آینده📚تولید ناب و ERP📚اثر تجارت خارجی بر رشد اقتصادی ایران📚اثرات بودجه بر رشد اقتصادی📚اثرات نفت بر اقتصاد كشور و محیط زیست مناطق📚ارائه روشی برای اولویت بندی صنایع ایران بر مبنای قابلیت بازارسازی بین المللی و تجارت الكترونیكی📚ارزشهای فرهنگی و جهت گیریهای كاركنان📚ارزشیابی مهارت شغلی📚ارزیابی عملكرد كاركنان📚استاندارد بین المللی ایزو 14001📚استراتژی تولید چگونه به كلاس جهانی می رسد📚استراتژی در اقتصاد📚استقرار نظام 5S در دانشكده فنی و مهندسی📚اسلام و بیمه📚روشهای تولید دیسک ترمز📚اصول انبار داری📚پاورپوینت تولید انواع مخازن cng📚اصول علم اقتصاد 1📚اصول کلی در اقتصاد📚اصول و تنظیم وكنترل بودجه دولتی