دانلود فایل{پاورپوینت آبیاری قطره ای (انواع سیستم های آبیاری قطره ای)}

دانلود فایل /پاورپوینت آبیاری قطره ای (انواع سیستم های آبیاری قطره ای)/ بی اِل|دانلود فایل|31022603|blq40104634|دانلود پاورپوینت با موضوع آبیاری قطره ای (انواع سیستم های آبیاری قطره ای),دانلود پاورپوینت,آبیاری قطره ای (انواع سیستم های آبیاری قطره ای),آبیاری قطره ای,انواع سیستم های آبیاری قطره ای,سیستم های آبیاری قطره ای
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان پاورپوینت آبیاری قطره ای (انواع سیستم های آبیاری قطره ای) آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت با موضوع آبیاری قطره ای (انواع سیستم های آبیاری قطره ای)
دارای 27 اسلاید و با فرمت pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید :
27 اسلاید
فرمت فایل:
پاورپوینت ppt و قابل ویرایش
آماده برای :
ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی ازمتن اسلایدها :

سیستم آبیاری قطره ای عبارت است از شبکة وسیعی از لوله های معمولاً باریک که آب تصفیه شده را به خاک نزدیک گیاه هدایت می کند و طی آن ، آب با فشار کم از روزنه یا وسیله ای به نام گسیلنده از شبکه خارج و به صورت قطراتی در پای بوته ریخته می شود . آبیاری قطره ای تجارتی از اواسط دهه 1960 و بعد از پیدایش و وفور شیلنگها و ضمایم پلاستیکی ارزان قیمت آغاز شد .

انواع سیستم های آبیاری قطره ای
آبیاری قطره چکانی : پخش آهسته آب بر سطح خاک به صورت قطرات مجزا یا پیوسته ، یا جریانهای باریک از روزنه های ریز را آبیاری قطره چکانی می نامند .
آبیاری زیر بستری : در این سیستم جریان آب وجود ندارد ، بلکه یک فضای رطوبتی ملایم و نسبتاً یکنواخت بنام پیاز رطوبتی در اطراف ایجاد می شود .
لوله های فوق سوراخ دار نیستند بلکه اسفنجی هستند و فن آوری آن فوق به گونه ای است که با فشار خیلی کم ( 6/0 تا 8/0 بار ) آب را از دیواره لوله تراوش می کند و پس از ایجاد یک فضای رطوبتی با اطراف خود به تعادل میرسد و به میزانی که ریشه گیاه آب را می مکد لوله هم تراوش می کند و در این سیستم هیچگونه تبخیری هم وجود ندارد . این لوله ها متناسب با نوع گیاه و شرایط آب و هوایی و اقلیم تولید می شوند . از مزارع بزرگ گرفته تا باغها ، پارکها و فضای سبز ،‌ جنگلهای مصنوعی ،‌زمینهای ورزشی ، گلخانه ها ، باغجه های منازل و حتی گلدانهای کنار پنجره و گلدانهای معملی و ... می توانند به این سیستم مجهز شوند . این لوله ها به دو صورت دستی و مکانیزه در زمین قرار داده می شوند .


مطالب دیگر:
🔍دانلود تحقیق حسابرسی 25 ص🔍دانلود تحقیق حسابرسی 10 ص🔍دانلود تحقیق حشرات 52 ص🔍دانلود تحقیق حق ارتفاق نسبت به ملك غیر و در احكام‌ و آثار املاك‌، نسبت به املاك مجاور 35 ص🔍دانلود تحقیق حقوق 38 ص🔍دانلود تحقیق حقوق 80ص🔍دانلود تحقیق حقوق از دریچه ایران باستان 60 ص🔍دانلود تحقیق حقوق بشر 39 ص🔍دانلود تحقیق حقوق بین الملل جوانان 18 ص🔍دانلود تحقیق حقوق تجارت 15 ص🔍دانلود تحقیق حقوق شهروندی در جهان امروز 29 ص.DOC🔍دانلود تحقیق حقوق و قوانین شهری 23 ص🔍دانلود تحقیق حقوق پزشکی مالیات پزشکان 14 ص.DOC🔍دانلود تحقیق حقوق چیست؟ 18 ص🔍دانلود تحقیق حكومت یقین بر شك 32 ص🔍دانلود تحقیق خازن در جریان متناوب🔍دانلود تحقیق خازن🔍دانلود تحقیق خزه ها 13 ص🔍دانلود تحقیق خلاصه از مالیه عمومی و تعیین خط مشی دولتها 22 ص🔍دانلود تحقیق خوردگی در صنایع نفت و پتروشیمی🔍دانلود تحقیق خیار🔍دانلود تحقیق داروهای ضد درد 23 ص🔍دانلود تحقیق دایره های عدد نویز 32 ص🔍دانلود تحقیق درباره نظریه مولكولى تكامل 8 ص🔍دانلود تحقیق دزدگیر خودرو.Doc